Älanovi Badmintonskog kluba Osijek ostvarili su odliÄne rezultate proÅ”log vikenda na turniru u Slatini. Drugo po redu izdanje Slatinusa, u organizaciji zagebaÄkog kluba Flex, okupio je 60 natjecatelja meÄu kojima petoro OsjeÄana.
Älanovi Badmintonskog kluba Osijek imali su u subotu svoj prvi ovosezonski nastup. Desetoro OsjeÄana natjecalo se na 1. krugu Multialarm amaterskog kupa u PeÄuhu.
Badmintonski klub Osijek je u subotu 23.05.2015. u dvorani Zrinjevac bio domaÄin ekipnog prvenstva Hrvatske u badmintonu. Nakon otkaza nekoliko ekipa natjecanje je okupilo Äetiri sastava iz tri kluba.
U subotu 09.05.2015. u Požegi je održan rekreativni turnir na kojem je nastupilo 20-tak natjecatelja iz Požege, Kutjeva, Pleternice i Osijeka. Titule u svim konkurencijama odnijeli su Älanovi naÅ”eg kluba.
Sedmoro Älanova Badmintonskog kluba Osijek u subotu je imalo svoj prvi nastup na jednom badmintonskom turniru u BiH. Natjecanje pod nazivom Banja Luka open okupilo je 50-tak natjecatelja iz 4 države.