Rezultati Banja Luka Open 2015.
top of page

16. travnja 2015.

Sedmoro članova Badmintonskog kluba Osijek u subotu je imalo svoj prvi nastup na jednom badmintonskom turniru u BiH. Natjecanje pod nazivom Banja Luka open okupilo je 50-tak natjecatelja iz 4 države.

Na muškom A turniru osječki veteran Bruno Bart nakon prvog mjesta u skupini, u četvrtzavršnici je zaustavljen od kasnijeg pobjednika Matjaža Krkača (Slovenija) rezultatom 2-0. Zlatko Veber i Jasenka Augustinović zaustavljeni su u kvalifikacijama.

U igri mješovitih parova Jasenka Augustinović i Bruno Bart su osvojili 5. mjesto.

Na B turniru nastupili su osječki juniori koji su ostvarili zapažene rezultate. U pojedinačnoj konkurenciji najuspješniji je bio Tomislav Tobijas koji je osvojio 3. mjesto.

Kod muških parova Luka Vilić je u paru sa Milanom Sarochom (BiH) osvojio srebrnu medalju dok je par Nikola Pavković - Gergely Šikloši došao do bronce.