Veteranski turniri
top of page

4. svibnja 2023.

Prošlog mjeseca održana su dva turnira naših veterana. Na 5. krugu ADA lige u Varaždinu, Monika Kolak osvojila je 1. mjesto na C turniru singla nakon pobjede nad Slovenkom Mašom Premzl 2-0.

Monika je stigla i do bronce na D turniru mješovitih parova s Darkom Jedinakom. Na turniru je nastupila i Iva Sesar u konkurencijama ženskih i mješovitih parova.

Do novih odličja naši članovi došli su na 2. krugu kupa za veterane u Zagrebu. U kategoriji 35+ Monika Kolak je u paru s Lidijom Šaban (BK Flex) zauzela je 2. mjesto ženskih parova dok je Bruno Bart došao do 3. mjesta muških singlova

Blizu je s četvrtom pozicijom bio Damir Horvat u miksu s Vesnom Pilipović.

Kod konkurencije 45+ Monika je s Vesnom Pilipović osvojila zlato u konkurenciji ženskih parova. U singlovima je Monika došla do 2. mjesta nakon finalnog okršaja sa suigračicom Vesnom Pilipović. U mješovitim parovima zbog ranijeg završetka natjecanja prvo mjesto su podjelili Bruno i Monika s Lidijom i Sandijem Šabanom.