
Banja Luka Open
23. travnja 2017.
OdliÄan nastup imali su Älanovi Badmintonskog kluba Osijek na Banja Luka Openu s kojeg se vraÄaju s 5 odliÄja. Prvi osjeÄki reket Goran Hummel obranio je proÅ”logodiÅ”nji naslov svladavÅ”i u finalu Austrijanca Lukasa Hoflinga 2-0. Veteran Bruno Bart osvojio je bronÄanu medalju.
Na B turniru igralo se osjeÄko finale u kojem je Filip Ban u dva gema svladao Zlatka Vebera.
U ženskoj konkurenciji nastupila je Jasenka AugustinoviÄ i zauzela 4. mjesto.
U igri muÅ”kih parova odliÄnim nastupom iznenadili su Hummel/Ban koji su tek u finalu zaustavljeni od prvaka BiH Miroslava i Marka KoÄiÄa rezultatom 2-0. Blizu medalje bio je i mjeÅ”oviti par Bart/AugustinoviÄ osvojivÅ”i 4. mjesto.
SlijedeÄi nastup OsjeÄani imaju na Pannonia openu kojeg osjeÄki klub organizira 13. svibnja.
![]() |
|---|



