Hrvatski kup za seniore, 3. krug
top of page

15. listopada 2017.

Badmintonski klub Osijek u subotu (14.10.2017.) je u dvorani Zrinjevac organizirao 3. krug hrvatskog kupa u badmintonu za seniore. Na turniru su nastupili natjecatelji iz 6 klubova među kojima i šestoro Osječana.

Najbolji rezultat domaćina ostvarila je jedina ženska predstavnica Jasenka Augustinović koja je u igri ženskih parova sa Majom Žubrinić (Flex, Zagreb) osvojila broncu. U pojedinačnoj konkurenciji slavila je Nikolina Dimić (Medvedgrad, Zagreb), a Jasenka je bila šesta.

U muškoj konkurenciji prvi osječki reket Goran Hummel u pretkolu je naletio na bivšeg državnog prvaka Nevena Rihtara (Velika Gorica). Nakon tijesnog poraza 2-1 nije mogao bolje od 17. mjesta. Najuspješniji Osječanin bio je veteran Bruno Bart osvojivši 10. mjesto. Od ostalih Boris Winkler zauzeo je dvanaesto, Tomislav Tobijas petnaesto, a Zlatko Veber 18. mjesto. Turnir je osvojio, kao i u prva dva kruga, Filip Špoljarec (Medvedgrad, Zagreb).

U igri muških parova Goran Hummel i Bruno Bart osvojili su 6., a Tomislav Tobijas i Zlatko Veber deveto mjesto.

Slijedeći nastup Osječani će imati krajem studenog u Sarajevu kada je na programu 3. krug regionalne ADA lige.

Osijek031 - Hrvatski kup za seniore, 3. krug (14.10.2017.)

Glas Slavonije - Hrvatski kup za seniore, 3. krug (14.10.2017.)